RNC60J9313BSB14
MFR.Part #
RNC60J9313BSB14
JLCPCB Part #
C1478358
Description
-65℃~+175℃ 250mW 931kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors