RNC60J8063BRB14
MFR.Part #
RNC60J8063BRB14
JLCPCB Part #
C1478149
Description
-65℃~+175℃ 250mW 806kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors