RNC60J7321BRR36
MFR.Part #
RNC60J7321BRR36
JLCPCB Part #
C3503748
Description
-65℃~+175℃ 250mW 7.32kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors