RNC60J5102BSRE7
MFR.Part #
RNC60J5102BSRE7
JLCPCB Part #
C5863461
Description
-65℃~+175℃ 250mW 51kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors