RNC60J4990BRB14
MFR.Part #
RNC60J4990BRB14
JLCPCB Part #
C3444334
Description
-65℃~+175℃ 250mW 499Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors