RNC60J2490BSR36
MFR.Part #
RNC60J2490BSR36
JLCPCB Part #
C1827825
Description
-65℃~+175℃ 249Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors