RNC60J2211FRR62
MFR.Part #
RNC60J2211FRR62
JLCPCB Part #
C3482827
Description
-65℃~+175℃ 2.21kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors