RNC60J1804BRB14
MFR.Part #
RNC60J1804BRB14
JLCPCB Part #
C1488974
Description
-65℃~+175℃ 1.8MΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors