RNC60J1784BRR36
MFR.Part #
RNC60J1784BRR36
JLCPCB Part #
C3501415
Description
-65℃~+175℃ 1.78MΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors