RNC60J1581DPB14
MFR.Part #
RNC60J1581DPB14
JLCPCB Part #
C1455683
Description
-65℃~+175℃ 1.58kΩ 250mW Metal Film Resistors ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors