RNC60J1200BSRE6
MFR.Part #
RNC60J1200BSRE6
JLCPCB Part #
C3415252
Description
-65℃~+175℃ 120Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors