RNC60H8871DSRE8
MFR.Part #
RNC60H8871DSRE8
JLCPCB Part #
C3401804
Description
-65℃~+175℃ 250mW 8.87kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors