RNC60H8062FSRE8
MFR.Part #
RNC60H8062FSRE8
JLCPCB Part #
C3427146
Description
-65℃~+175℃ 250mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors