RNC60H8062BSRE6
MFR.Part #
RNC60H8062BSRE6
JLCPCB Part #
C1827740
Description
-65℃~+175℃ 250mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors