RNC60H7962BSRE7
MFR.Part #
RNC60H7962BSRE7
JLCPCB Part #
C3537431
Description
-65℃~+175℃ 250mW 79.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors