RNC60H6981BRRE7
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC60H6981BRRE7
JLCPCB Part #
C3532345
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors