RNC60H5762BMRE7201
MFR.Part #
RNC60H5762BMRE7201
JLCPCB Part #
C3355591
Description
-65℃~+175℃ 250mW 57.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors