RNC60H5620FMB14
MFR.Part #
RNC60H5620FMB14
JLCPCB Part #
C3354000
Description
-65℃~+175℃ 250mW 562Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors