RNC60H5603BSB14
MFR.Part #
RNC60H5603BSB14
JLCPCB Part #
C3369453
Description
-65℃~+175℃ 250mW 560kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors