RNC60H5561BSB14
MFR.Part #
RNC60H5561BSB14
JLCPCB Part #
C1466398
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.56kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors