RNC60H4811BSB14
MFR.Part #
RNC60H4811BSB14
JLCPCB Part #
C1466212
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.81kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors