RNC60H4751BRB14
MFR.Part #
RNC60H4751BRB14
JLCPCB Part #
C1466331
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.75kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors