RNC60H4702BSRE8
MFR.Part #
RNC60H4702BSRE8
JLCPCB Part #
C3356217
Description
-65℃~+175℃ 250mW 47kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors