RNC60H4321BRB14
MFR.Part #
RNC60H4321BRB14
JLCPCB Part #
C1466183
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.32kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors