RNC60H3832BSRE5201
MFR.Part #
RNC60H3832BSRE5201
JLCPCB Part #
C3512352
Description
-65℃~+175℃ 250mW 38.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors