RNC60H3323FRR36
MFR.Part #
RNC60H3323FRR36
JLCPCB Part #
C3423590
Description
-65℃~+175℃ 250mW 332kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors