RNC60H3161FRRE7
MFR.Part #
RNC60H3161FRRE7
JLCPCB Part #
C3470353
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.16kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors