RNC60H3160FRB14
MFR.Part #
RNC60H3160FRB14
JLCPCB Part #
C1447660
Description
-65℃~+175℃ 250mW 316Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors