RNC60H3092DSRE5201
MFR.Part #
RNC60H3092DSRE5201
JLCPCB Part #
C3484478
Description
-65℃~+175℃ 250mW 30.9kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors