RNC60H3091BMR36
MFR.Part #
RNC60H3091BMR36
JLCPCB Part #
C3379153
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.09kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors