RNC60H3010BSR36
MFR.Part #
RNC60H3010BSR36
JLCPCB Part #
C1826233
Description
-65℃~+175℃ 250mW 301Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors