RNC60H2770DSB14
MFR.Part #
RNC60H2770DSB14
JLCPCB Part #
C1450481
Description
-65℃~+175℃ 250mW 277Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors