RNC60H2503BRRE7
MFR.Part #
RNC60H2503BRRE7
JLCPCB Part #
C3391626
Description
-65℃~+175℃ 250kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors