RNC60H2490DSB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC60H2490DSB14
JLCPCB Part #
C1450505
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 249Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors