RNC60H2322DSB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC60H2322DSB14
JLCPCB Part #
C1450631
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 23.2kΩ 250mW Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors