RNC60H2152BMR36
MFR.Part #
RNC60H2152BMR36
JLCPCB Part #
C3355375
Description
-65℃~+175℃ 21.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors