RNC60H1961BMR36
MFR.Part #
RNC60H1961BMR36
JLCPCB Part #
C3542874
Description
-65℃~+175℃ 1.96kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors