RNC60H1800DSRE6
MFR.Part #
RNC60H1800DSRE6
JLCPCB Part #
C1814681
Description
-65℃~+175℃ 180Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors