RNC60H1744FRRE6
MFR.Part #
RNC60H1744FRRE6
JLCPCB Part #
C3384272
Description
-65℃~+175℃ 1.74MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors