RNC60H1500DSRE7
MFR.Part #
RNC60H1500DSRE7
JLCPCB Part #
C3387506
Description
-65℃~+175℃ 150Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors