RNC60H1472BSRSL201
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC60H1472BSRSL201
JLCPCB Part #
C3390363
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 14.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors