RNC60H1332FRRSL
MFR.Part #
RNC60H1332FRRSL
JLCPCB Part #
C3557369
Description
-65℃~+175℃ 13.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors