RNC60H1184FSRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC60H1184FSRE6
JLCPCB Part #
C1835877
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 1.18MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors