RNC60H1151BSB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC60H1151BSB14
JLCPCB Part #
C1466017
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 1.15kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors