RNC60H1064DSRE8
MFR.Part #
RNC60H1064DSRE8
JLCPCB Part #
C3454379
Description
-65℃~+175℃ 1.06MΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors