RNC60H1050DSRSL
MFR.Part #
RNC60H1050DSRSL
JLCPCB Part #
C1820292
Description
-65℃~+175℃ 105Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors