RNC60H1013BSB14
MFR.Part #
RNC60H1013BSB14
JLCPCB Part #
C1465581
Description
-65℃~+175℃ 101kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors