RNC60H1003BSRE5201
MFR.Part #
RNC60H1003BSRE5201
JLCPCB Part #
C3462991
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors