RNC55K7500DSR36
MFR.Part #
RNC55K7500DSR36
JLCPCB Part #
C3474256
Description
-65℃~+175℃ 125mW 750Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors