RNC55K6981FRBSL
MFR.Part #
RNC55K6981FRBSL
JLCPCB Part #
C1412155
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors